Praida Diena

[vc_row height=”full” color_scheme=”primary”][vc_column][vc_column_text]

PRAIDA DIENA – Tavs īpašais Baltic Pride 2021

✨BALTIC PRIDE 2021 GALVENAIS UN REDZAMĀKAIS PASĀKUMS | PRAIDA BRAUCIENS✨
SESTDIENA, 7 AUGUSTS, 12.30-15.00
RĪGAS PILSĒTAS CENTRĀ | TVNET TIEŠRAIDE

BALTIC PRIDE gājiens, kā jebkurš praida gājiens, simbolizē LGBT kopienas un tās atbalstītāju redzamību un tiesības uz vārda un pulcēšanās brīvību. Jau zināms, ka ieraistais praida gājiens šogad nenotiks, bet tā vietā būs krāšņs tiešraides pasākums “Praida brauciens”.
Pa īpaši izvēlētu maršutu Rīgā kursēs īpašs BALTIC PRIDE busiņš. Tā kapteinis būs Magnuss Eriņš, kurš ieskandinās pilsētas ielas ar svētkiem atbilstošu muzikālo noformējumu, atskaņojot iemīļotākās un populārākās dziesmas.
“Praida brauciena” pasākuma vadītājs būs Rojs Rodžers Linkevičs, kurš aprunāsies ar svētku dalībniekiem un LGBT+ kopienas draugiem, īpaši izvēlētā maršruta ietvaros. Šogad netrūks spilgtu notikumu, pozitīvu pārsteigumu, draudzīgu emociju un saturīgu sarunu.

✨BALTIC PRIDE 2021 NOSLĒGUMA KONCERTS | SVINI AR LEPNUMU✨
SESTDIENA, 7 AUGUSTS, 15.00-17.30
TVNET TIEŠRAIDE

BALTIC PRIDE noslēgsies ar svētku koncertu “Svini ar lepnumu”. Noslēguma pasākumā varēs baudīt iemīļotāko latviešu mūziku un priekšnesumus, organizatoru un viesu uzrunas. Pasākumu vadīs Rojs Rodžers Linkevičs, savukārt, noslēguma koncertā uzstāsies ansis, “Bad Habits”, “Franco Franco”, Marta Grigale, BDM u.c. Pirms svētku koncerta varēs baudītt Magnusa Eriņa radīto muzikālo atmosfēru.
Parādi “Praida brauciens” un noslēguma koncertu ikviens aicināts vērot TVNET.LV tiešraidē.
Tāpat atsevišķās Rīgas kafejnīcās, bāros un kvartālos, tiks translēta tiešraide no 12.30 – 17.30, aicinot to skatīties kopīgi. Tikai jāņem vērā, ka vietu skaits apmeklētājiem būs ierobežots.
BALTIC PRIDE organizatori aicina ikvienu atbalstītāju un interesentu šī gada “gājienu” vērot tiešraidē, radot svētku noskaņu savās mājās. Nejauši izvēlētām svinībām pieslēgsimies arī tiešraidē.
Praida dienas svinības iedvesmo: TVNET GRUPA, Swedbank un Printful
Tiekamies!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”845″ align=”center”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][us_single_image image=”1455″][/vc_column][/vc_row]

.