Think Diversity ! Baltijas Dažādības Biznesa Forums

Think Diversity! Baltijas dažādības biznesa forums ir nozīmīgākā konference Latvijā, kas veltīta dažādības vadībai. Baltijas dažādības biznesa forums norisināsies 17.jūnijā. Reģistrācija: https://ej.uz/TH2022

Šogad Baltijas dažādības biznesa foruma centrālais fokuss būs vērsts uz pētījumu “Neiecietības patiesā cena Latvijā: LGBTQ perspektīva”, kas sniegs visaptverošu aprēķinu un analīzi par iekļaujošas politikas trūkuma ietekmi uz tautsaimniecību. Foruma laikā tiks analizēta arī iekļaujošas politikas pozitīvā ietekme uz uzņēmējdarbību un darba tirgu Latvijā un globāli. Dažādības vadības prakšu un iniciatīvu attīstības pamatā Latvijā bieži ir piemēri, ko veidojuši starptautiski uzņēmumi, kas tālāk veiksmīgi nodoti arī plašākam darba devēju lokam vietējā mērogā. Forumā tiks apskatīti piemēri par starptautiska un nacionāla mēroga uzņēmumu iekļaujošas politikas ietekmi uz ekonomiku un sabiedrību.

Vienlaikus, ņemot vērā ģeopolitiskos notikumus, kas saistīti ar karu Ukrainā, aizvien vairāk uzņēmumu pēc pašu iniciatīvas kļuvuši par aktīvistiem, iestājoties par pozitīvām pārmaiņām sabiedrībā un atbalsta sniegšanu mazāk aizsargātām grupām. Forumā tiks apskatītas iedvesmojošākās prakses, uzņēmumiem kļūstot par pārmaiņu nesējiem. Konferenci noslēgts stāsts no Ukrainas par dazādību, iekļaušanu u saliedētību kā daļu no cīņas par brīvību un neatkarību.

Konferenci iedvesmo: Swedbank Konferenci atbalsta: Sabiedrības integrācijas fonds, Accenture Baltics, KPMG Latvija, TVNET Grupa, Flandrijas ārlietu departaments, Skrivanek.

Forums norisināsies latviešu un angļu valodā, nodrošinot tulkojumu. Forumu būs iespējams skatīt tiešraidē www.tvnet.lv Foruma dalībnieku skaits ir ierobežots. Lūdzam laicīgi reģistrēties https://ej.uz/TH2022 Pateicoties atbalstītājiem, Forums ir bezmaksas.

Agenda

Iedvesmo:

Atbalsta:

.