Izstāde “Queer As German Folk”

Totaldobže Viskaļu iela 36, Rīga

Gētes institūts Rīgā sadarbībā ar Riga Pride 2022 un ‘’LGBT un viņu draugu apvienību Mozaīka’’ piedāvā izstādi‘’Queer as German Folk’’. Plašā ekspozīcija veltīta Stonewall protestu 50 gadu jubilejai, kas kļuva par būtisku pavērsienu LGBTQ kopienas tiesību attīstībai un redzamībai rietumu pasaulē.

Izstāde “Balsis”

10. Jūnijs līdz 9.jūlijs. Atklāšana 10.jūnijā. Galerija LOW, Lāčplēša iela 78A, LV-1009, Rīga Izstāde “Balsis” izvirza priekšplānā jaunākās paaudzes Baltijas LGBTQ māksliniekus, kuri savos darbos vēsta par marginalizētajām lesbiešu, trans un nebinārajām balsīm

RIGA PRIDE Atklāšana

Riga Pride atgriežas Latvijas galvaspilsētā pēc 14 gadu pārtraukuma. Ieskandināsim šo praida nedēļu ar karoga pacelšanu un īsām uzrunām.

Diskusija “LGBTQ un mentālā veselība”

Diagonāle Skolas iela 14, Rīga

Vai kā cilvēki, kas ir daļa LGBTQ kopienas esam pakļauti lielākiem psihoemocionālās veselības riksiem? Esam pārdzīvojuši neskaitāmus pasaules galus, ekonomiskās un citas krīzes, un vēl daudzus vēsturiski svarīgus notikumus pavisam nedaudzos pēdējos gados.

Improvizācijas teātris “DIVAS” – “DIVAS svin”

Pride House / Kaņepes Kultūras Centrs Skolas iela 14, Rīga

Labas lietas jāturpina, tādēļ arī šogad Elīna Geida un Anete Bendika uzstāsies ar improvizētu izrādi divās daļās, lai apskatītu skatītājiem aktuālas tēmas – sākot ar ikdienišķām situācijām, līdz pat abstraktam domu lidojumam. Par to, kas notiks uz skatuves, nevienam vēl nav zināms un, pateicoties skatītāju un improvizatoru kopējam darbam […]

Īsfilmu seanss

Diagonāle Skolas iela 14, Rīga

Īsfilmu programma iekļauj trīs īsfilmas, kas koncentrējas uz sieviešu pieredzi, kā arī LGBTQ kopienas personiskiem stāstiem Baltijas un Austrumeiropas reģionā. Pirms seansa ievadvārdus par kvīro filmu programmu attīstību Baltijas reģionā teiks kinorežisors un publicists Žuljens Nuhums Kulibali.

Diskusija “Kvīrās kopienas telpas”

Low Gallery Lāčplēša iela 78A, Rīga

Join us for a discussion about the development of queer spaces in the Baltic region with participating artists Alex Kochan (Lithuania) and Ksenya Tarasova, DJ and queer nightlife producer Ance Pudāne and show’s curator Mētra Saberova. Discussion will be held in English.The group exhibition “Voices” at gallery LOW is part of Riga Pride 2022 official […]

Sieviešu PRIDE stendaps

Pride House / Kaņepes Kultūras Centrs Skolas iela 14, Rīga

Gatavojiet vīna un citu dzirkstošo dzērienu glāzes, ritiniet klēpjos kaķus un dzīvesbiedrus, uzmetiet skaistu satīna rītakleitu – šajā vakarā jūs visi būsiet mūsu Dievietes. 30 dienas svārkos ir sīkums salīdzinot ar to, ko jūsu sievišķības un vīrišķības veicināšanai piedāvāsim mēs.

Openly Queer Mic

Pride House / Kaņepes Kultūras Centrs Skolas iela 14, Rīga

Atvērtā mikrofona tipa pasākums LGBTQ kopienas ļaudīm un atbalstītājiem, lai dalītos ar visdažādākajiem stāstiem. Openly Queer Mic turpina būt telpa (un skatuve) kopienas iedvesmai, smiekliem, apskāvieniem, dažreiz arī dusmām un asarām, un vienmēr dzirdīgām ausīm, kas ir pasākuma dalībnieki un apmeklētāji.

.