Riga Pride: Gājiens par brīvību

18. jūnījs @ 12:00

Lai arī Praids ir par LGBTQ cilvēku tiesībām, šogad mums visiem ir jāiestājas par vienu no mūsu visaugstākajām tiesībām un vērtību – par brīvību! Dosimies kopīgā gājienā pēc ilgāka pārtraukuma kā oficiālie Kijivas Praida sadarbības partneri, solidarizējoties ar cilvēkiem Ukrainā.

Par savu individuālo brīvību, par tiesībām būt, kas esi, tiesībām mīlēt un būt mīlētam. Par vārda un domas brīvību. Par tiesībām dzīvot drošā vidē un valstī. Par savu, savu tuvāko un savas valsts brīvību. Kopā!


RIGA PRIDE GĀJIENS PAR BRĪVĪBU KOPĀ AR KIJIVAS PRAIDU

18.06.2022.

Pulcēšanās 12.00

Sākums: 13.00

Vērmanes dārzs (Tērbatas iela 2D, Rīga)

Gājiens no Vērmanes dārza virzīsies pa Elizabetes ielu, turpināsies pa Brīvības ielu, nogriezīsies Bruņinieku ielā, nogriezīsies Tērbatas ielā un pa Tērbatas ielu atgriezīsies atpakaļ Vērmanes dārzā.

Lai nodrošinātu cilvēku plūsmas vieglāku organizāciju, aicinām ierasties Vērmanes dārzā laicīgi un neņemt līdzi lielas somas vai citas mantas, kas var aizkavēt ienākšanu parkā. Pašu dalībnieku drošības labad lielākas somas/saiņus pie ieejas būs jāuzrāda apsardzes darbiniekiem vai organizatoriem. Ieeja parkā tiks organizēta no Elizabetes un Tērbatas ielu stūra.

Drošības apsvērumu dēļ ap ieeju būs izvietoti žogi un policijas barjeras. Lūdzu, nemulstiet, ieeja Vērmanes dārzā nevienam praida dalībniekam nebūs liegta – visas ar organizāciju un drošību saistītās darbības būs vērstas gājiena netraucētas norises nodrošināšanai, tāpēc aicinām būt draudzīgiem un nebaidīties no drošības pasākumiem. Kopā mēs varam šo procesu atvieglot un paātrināt!

Ja kādā brīdī jūtaties apdraudēti vai neesat pārliecināti, kā rīkoties, vērsieties pie RIGA PRIDE organizatoriem. Mēs palīdzēsim! Atpazīsiet mūs pēc Riga Pride organizatoru vārdu kartēm un t-krekliem. Zvaniet 112 ārkārtas gadījumos.

NOSLĒGUMA KONCERTS “KOPĀ PAR BRĪVĪBU!”

Vērmanes dārzs, (Tērbatas iela 2D, Rīga)

18.06.2022 15.00-18.00

Pēc gājiena Vērmanes dārzā notiks noslēguma koncerts “Kopā par Brīvību!”, kur uzstāsies ansis, MARTA, rolands če, Singapūras satīns, MJM EXPERIENCE, Rojs Rodžers, Katō, BDM, KNTY, Baltic Drag King Collective un citi. Koncertu vadīs iemīļotais improvizācijas teātris DIVAS. Vēmanes dārzā būs pieejami ēdieni un dzērieni. Facebook pasākums: https://fb.me/e/3rEjC2R7z https://fb.me/e/3rEjC2R7z

RIGA PRIDE OFICIĀLĀ NOSLĒGUMA BALLĪTE @ TOTALDOBŽE

Totaldobže – Viskaļu iela 36a

18.06.2022 22.00-

Kā pēdējais un noslēdzošais Praida nedēļas pasākums būs Riga Pride oficiālā ballīte Totaldobžē, kurā uz vienas skatuves spēlēs Rojs Rodžers, Esoniq, Lévi un Milena, savukārt tehno skatuvē par Berlīnes atmosfēru parūpēsies Ksenija Kamikaza, Glazova, LE/RA un Illegance (Henri Lakis dj + Leo Novus live).

Biļetes šobrīd jau ir nopērkamas iepriekšpārdošanā: https://www.facebook.com/events/743674463333553

Priecīgu Praida dienu!

Vērmanes dārzs

Tērbatas iela 2D
Rīga, LV-1050 Latvija
+ Google Map

Details

Date:
18. jūnījs
Time:
12:00

Organizer

RIGA PRIDE
Website:
View Organizer Website

Vērmanes dārzs

Tērbatas iela 2D
Rīga, LV-1050 Latvija
+ Google Map

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

.